Mobile DaRt Evolution MX8c

MobileDaRt Evolution MX8c

Pokročilý digitální mobilní rentgenový systém s novými funkcemi

mobile_dart_evolution_10

Oceněný MobileDaRt Evolution je dále vylepšen do verze MX8 s teleskopickým sloupem pro rozšíření mobilních řešení. Systém poskytuje uživatelům mnohostrannou podporu založenou na rozsáhlé technologii Shimadzu a dlouhodobých zkušenostech s mobilním DR zobrazováním.

Skvělá viditelnost vpřed díky teleskopickému sloupu nabízí klid při pojezdu.

Intuitivní manévrovatelnost.

Optimalizovaný systém řízení zajišťuje plynulou jízdu lehkým dotykem. Nízkoprofilový a zakřivený tvar poskytuje otevřený prostor za mobilním vozíkem, což umožňuje přirozenější polohu při řízení.  

Polohování i expozice z libovolného směru.

Stisknutím tlačítek „All Free“ se současně uvolní elektromagnetické zámky teleskopického ramene a sloupku, což umožňuje jednoduché polohování v jednom kroku. Kolem systému je umístěno několik tlačítek „All-Free“, takže operátor má přístup z jakéhokoli směru. Kromě toho lze na přední stranu systému přidat další ruční spínač expozice a je k dispozici bezdrátový ruční spínač.

Ověření obrazu na místě na velkém LCD monitoru. Nástroje pro podporu radiačního managementu. Tři odolné detektory.

Použití nových kompozitních materiálů nejen snížilo hmotnost každého detektoru, ale je také výhodné pro pevnost a odolnost. Nové bezdrátové detektory vydrží zatížení 310 kg; to je dvojnásobek zátěže, kterou poskytovaly předchozí detektory. Ani u obézních pacientů nebude činit volně umístěná vyšetření nosné nohy žádný problém.

Úvodní stranaShimadzu → MobileDaRt Evolution