Flexavision F4

FLEXAVISION F4

Vyhovuje všem vašim potřebám s dynamickým bezdrátovým FPD 17" × 17".  

flexavision_f4_13

FLEXAVISION F4 je nejnovější model v naší řadě FLEXAVISION a je vybaven bezdrátovým dynamickým plochým detektorem (FPD) poskytujícím velké zorné pole 17 x 17” a jak skiaskopické, tak radiografické aplikace. Systém podporuje širokou škálu vyšetření, od baryového klyzmatu až po gastrointestinální, nevaskulární intervenční radiologické výkony. Snadno lze provést i obecná rentgenová vyšetření hrudníku, pánevní oblasti a končetin i v oblasti ortopedické chirurgie. 

Maximální flexibilita v konfiguraci systému

FLEXAVISION F4 má modulární strukturu a četné funkce umožňují systémové řešení na míru, aby vyhovovalo potřebám vaší vyšetřovny.

Cenově orientované systémové řešení s jedním dynamickým detektorem.

Díky flexibilním možnostem konfigurace slouží digitální FLEXAVISION F4 individuálním klinickým požadavkům – lze jej snadno nakonfigurovat ze standardního R/F stolu na multifunkční R/F vyšetřovnu.

Funkce zvedacího stolu, šikmá projekční jednotka, výklopná jednotka rentgenky nebo rotační jednotka rentgenky kombinovaná s robustním nástěnným stojanem a druhým ramenem tubusu namontovaným na stropě jsou cennými možnostmi konfigurace.

 

Úvodní stranaShimadzu → Flexavision F4